Кучето ги пронајде тапаните и одлучи да го покаже својот талент (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Доколку имате домашно милениче и размислувате да купите тапани, можеби ова видео ќе ве натера повторно да размислите.

Имено, еден сопственик го снимал своето куче кое ги нашло неговите тапани и се чини дека навистина ја сака новата играчка.

Loading...

Кученцето се качи на масата и неуморно почна да ги удира тапаните.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *