Крадецот зажали што сакаше да ја ограби оваа Русинка (видео)

Сподели со своите пријатели

Еден руски крадец, почувствувал на своја кожа како е кога ќе налеташ на погрешна личност.

Крадецот се обидел на случајна минувајка во југозападниот град Находка да и украде мобилен телефон, меѓутоа, тој во таа пресметка го извлекол подебелеиот крај.

Жената му одржа лекција, а мажот беше толку беспомошен што дури повика еден маж да му помогне.

https://youtu.be/YjySczdO-YE

Loading...

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.