Катарина Грујиќ вечерва во Summer Club Space

Сподели со своите пријатели

Подгответе се за спектакуларниот настап на сексапилната, неповторлива и најдобра млада пејачка од балканските простои, Катарина Грујиќ вечерва во Summer Club Space.

Менаџерскиот тим на клубот не престанува со приредувањето на најдобрите забави и оваа сезона. Добра музика, забава, есктра пијалоци и билет за само 200 денари. Катарина Грујиќ ќе не забавува до раните утрински часови. Но, тоа не е се!

За загревање на атмосферата ќе се подгрижи најдобриот ди-џеј на македонската сцена, DJ Zdravko кој со својот избор на музика ќе не раздвижи пред на сцената да се појави 25-годишната атрактивна пејачка Катарина Грујиќ. Научете ги нејзините песни и бидете подготвени за забава која долго ќе се памети.

Но, и тоа не е се. Со настапот на Катарина не завршува забавата. Повторно на сцена ќе стапи Dj Zdravko кој ќе ја продолжи забавата до изгрејсонце.

Затоа не чекајте, набавете си билет по екстра поволна цена и резервијајте си место навреме. За сите подетални информации контактирајте го менаџерското дуо Филип Атанасов – 078967751 или Milan Aleksic – 071267121.

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.