Карло Бос влегува во куќата на „Големиот брат“

Сподели со своите пријатели

Откако се врати во Македонија, Гоце Гиновски алијас Карло Бос, најави влегување во неколку реални шоу програми на Балканот, но никако немавме можност да го видиме, сè до денес, кога тој објави дека влегува во ”Големиот брат”.

Loading...

961_1000

Карло на својот Фејсбук профил се пофали со информација дека следната недела ќе нè поздрави од куќата на Големиот брат.

005_1000

Сите во Куманово и Македонија знаат кој е Карло Бос, и на што сè е подготвен.

Со оглед на тоа дека неговата професија е поранешен порно глумец, ние од него очекуваме да ни го „обели образот“,  и сигурни сме дека ќе нè претстави во најдобро светло, и дeка ќе успее да ќари некоја српска старлета пред сите други.

hitportal-karlo-bos

Тој нема да се срами од камерите, затоа што како што велат кумановци, а посебно кумановки, Карло Бос има со што да се пофали.

Loading...

karlo-bos

Е сега, кој видел знае, кој пробал знае подобро, а за сите оние кои не виделе, останува да го чекаат почетокот на новата сезона на ова реално шоу на Балканот, за да видиме дали Карло Бос конечно ќе ја проба среќата, и ќе го покаже „врсникот“ пред широкиот балкански аудиториум.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.