Карло Бос – порно актерот кој „ќе дрма“ во куќата на „Големиот брат“

Сподели со своите пријатели

Гоце Гиновски или за сите познат како Карло Бос е еден од овогодинешните учесници на Големиот брат. Но, тоа не е најинтересното. Интересна е неговата професија, односно она по што тој стана познат и во Македонија сите го знаат.

Loading...

Тоа се филмовите за возрасни кои Карло Бос ги има снимено во Италија каде ја „развиваше“ порно индустријата и стана вистинска ѕвезда. За оние што не знаат, тој им има мерак на постарите дами, а и во своите филмови е во улоги со популарни „милфици“, меѓу кои и Изабела Ди Капа.

karlo-bos1

Тој не само што стана популарен на сите преку неговите филмови, туку на социјалните мрежи даваше остри критики на популарни теми, па така на еден пост дури нудеше и 15.000 евра за убиство на Боки 13. Така тој се има закитено со тужба од него, но и од Јелена Карлеуша која исто така ја критикуваше на социјалните мрежи.

karlo-bos2

Од него можеме да очекуваме се, па дури и секс пред камерите, бидејќи ниту ќе му е прв пат, ниту ќе се срами да го стори тоа. Но, со оглед на шушкањата дека во овогодинешното шоу ќе влезе и трансексуалец од Македонија, по се изгледа дека ќе биде интересно да се проследи новата сезона од оваа реално шоу.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.