Калуѓерката почнала да снима филмови за возрасни: Ги задоволила сите на аудицијата, а реагирал и свештеникот

Сподели со своите пријатели

Калуѓерките не посетија на училиште и во тој момент решив дека сакам да бидам како нив – објаснила Џоди. Таа тогаш имала само десет години и отишла во манастир каде поминала осум години каде студирала како калуѓерка. Сепак, небото имаше други планови. Таа се заљубила во фатален учител и решила да го напушти манастирот, пишува The Sun.

Loading...

Се вработила во компанија, а во тоа време го запознала и Хуан Бастос. Бастос не бил учител, но наоѓал модели за работа за неговата веб-камера за возрасни. За оние кои не знаат, на вакви портали девојките се соблекуваат пред камера, а оние кои во тој момент се на порталот можат да ја гледаат „уметничката точка“ на манекенката. Со доплата може да се одвојат и да се доработат со моделот во онлајн верзијата на „приватната соба“.

 

 

Израсната и уште малку „нечесна“, Џоди ја прифати поканата за аудиција и ги исполни критериумите на Бастос и ја доби работата.

– На почетокот се чувствував лошо поради работата со која почнав да се занимавам. Но, набрзо се помирив со тоа. Добро се чувствувам и кога одам во црква. Никогаш не пропуштам миса или дружење во петок, сабота и недела – искрено изјави Пинеда.

Признала и дека свештеникот се обидел да ја одврати од таа одлука, но таа не го послушала. Својата нова вокација ја нарекува пристојна и уметничка и уверува дека нема ништо лошо во тоа.

Loading...