Како една девојка им соопштила на родителите дека е стриптизета (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Видеото, кое веќе има четири милиони прегледи, го покажува моментот кога една девојка им кажува на родителите дека е стриптизета!

Loading...

„Мамо, тато, имам нешто да ви кажам. Тоа е тајна, и не сакам да се грижите или вознемирувате. Оваа тајна се однесува на мојот живот, не влијае негативно на никого, и сакам да ја споделам со вас затоа што сакам луѓето што најмногу ги сакам и им верувам да знаат што се случува во мојот живот “, вели таа на почетокот.

„Мојата тајна ме прави талентирана, кул и моќна. Тоа не ме прави бремена или не ме става во опасност”, се пошегува таа.

 

 

Лекс направила PowerPoint презентација, со слики и често поставувани прашања, за да им каже на родителите дека е стриптизета.

„Јас сум стриптизета, танцувам околу една шипка во стриптиз клуб и го сакам тоа“, рече таа.

Loading...

Нејзините родители се смееле во неверување, а Лекс продолжила да опфаќа теми што веројатно ги интересираат најмногу – зошто се зафатила со работа во сексуалната индустрија, како се заштитува и дали успеала да си дозволи сомнителна работа со помош на таа тајна работа скапи работи.

„Заработувам одлично, плаќам даноци, само играм и разговарам со клиентите и немам друг контакт со нив“, рече таа.

Реакцијата на родителите е полна со поддршка и љубов, погледнете!

 

 

@mildwestsami@lex1898 is WILD😩 Jokes aside our parents are the literal best, my mom said “I’m surprised how proud I am” 🥺😭😭 #hotgirlshit #getthatbagsis♬ original sound – Mild West Sami