Ја изневерил сопругата, а потоа го испратил телефонот на поправка: Кога го отвориле во сервисот останале шокирани (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Мајсторот добил видно оштетен телефон за поправка на сервисот за мобилни телефони. Меѓутоа, кога ја симнал маската, открил изненадувачка порака од сопственикот.

Loading...

– Те молам не ми го поправај телефонот, жена ми ќе ме убие.

– Чувајте ги парите за себе. Благодарам – пишувало во пораката која била ставена во телефонот со парите, а продавачот се пошегувал дека обожава кога мажите ги изневеруваат своите девојки.

 

@sadam299

I jus fix it #fypシ #iPhone #iphoncover #acadianaltewireless #iPhone #lafayettelouisiana

♬ original sound – sadam299