Извадила шест ребра за да има тенка половина (видео)

Сподели со своите пријатели

Пикси Фокс (25) отстранила шест ребра (по три од двете страни) за да ја истенчни половината чиј обем сега кога ќе облече корсет изнесува само 35 сантиметри.

Loading...

Желбата и била да наликува на Џесика Рабит од филмот „Кој му смести на Роџер Рабит“.

Пикси инаку е поранешна електричарка, родена во Шведска, а денес живее во Јужна Каролина, САД.

Здравиот живот за неа е многу важен па најчесто се храни со повратни сокови и влакна, а вежба четири пати дневно.

Инаку има 70 илјади следбеници на социјалната мрежа Инстаграм, каде обајвува информации за себе, како и идните планови.

На низата пластични операции досега потрошила над 100 илјади евра.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.