Ивона и Марио: МРТ плаќа за да се бламираме на Евровизија (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Кумановските музички таленти Марио Арангеловски и Ивона Јовановиќ во последно време се занимаваат со „Јутјуберство“, а денеска на тема им дојде Евровизија.

Испровоцирани од интерниот избор на Македонската радио телевизија „Ај кју“ да ја претставува Македонија на овогодинешното евровизиско шоу, Ивона и Марио одлучија да дадат свое мислење.

Според нив МРТ во услови кога нема пари плаќа илјадници евра за да оди и да се бламира низ Европа. Дел од ставовите многу им држат вода, но најдобро е да погледнете самите.

Loading...

Leave a Reply