22.08.2019 11:41

Испратила фотографија од студентската соба на мајка ѝ, но еден детал ја откри нејзината перверзија (ФОТО)


Секогаш добро треба да се провери секоја објавена фотографија, барем три пати. Дури и оние кои ги испраќате на најблиските.

Оваа девојка доцна сфатила дека погршила. Испратила фотографија од својата соба на мајка ѝ. Собата и се допаднала, но не и било јасно зошто има лисици на креветот.

loading...

Можеби можела да ја поштеди мајка и од сознанието дека ужива во садомазистички секс, иако, -има и такви кои во коментарите ја бранат оваа девојка дека можеби е месечар и се врзува самата за да ноќе не станува во сон.

Навјеројатно е тоа. И ние се согласуваме.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments