22.08.2019 11:41

Испратила фотографија од студентската соба на мајка ѝ, но еден детал ја откри нејзината перверзија (ФОТО)

Facebook Twitter Google+

Секогаш добро треба да се провери секоја објавена фотографија, барем три пати. Дури и оние кои ги испраќате на најблиските.

Оваа девојка доцна сфатила дека погршила. Испратила фотографија од својата соба на мајка ѝ. Собата и се допаднала, но не и било јасно зошто има лисици на креветот.

Loading...

Можеби можела да ја поштеди мајка и од сознанието дека ужива во садомазистички секс, иако, -има и такви кои во коментарите ја бранат оваа девојка дека можеби е месечар и се врзува самата за да ноќе не станува во сон.

Навјеројатно е тоа. И ние се согласуваме.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments