Исповед на маж кој ја изневерува сопругата со 20 години постара соседка!

Сподели со своите пријатели

Прочитајте ја исповеста на сопруг (35) кој не одолеал на интимна врска со многу постара (исто така омажена) соседка, како и каква врска има пандемијата со почетокот на нивната измама.

Loading...

Без разлика дали станува збор за измислена приказна или не, апсолутно е можно да се дојде до вакво сценарио, но ние секако го пренесуваме неговото признание за страницата erotskeispovest.com, а вие проценувате дали сметате дека е вистински настан, но и дали мислите дека ќе бидете различни. прифатете ја дадената ситуација:

„Не знам како да започнам. Јас сум Вук, сега имам 35 години, 193 см и околу 120 кг и отсекогаш сум бил во фазон  на искачања и журки, сменив многу жени, што значи дека имам искуство.

 

 

Сепак, морам да кажам дека сум оженет и имам три деца. Мојата сопруга е убава, таа е на моја возраст и никогаш не сум ја запоставил. Не би сакал да зборувам за себе, но Бог ми даде поголем алат и секој што беше со мене, велат тие, е неверојатно тврд. Сега не знам колку сантиметри и каква ширина, знам дека се среќни кога ќе го видат.

Така започнува ова искуство, кое ќе го споделам со вас, и ако е добро, имам многу повеќе. Живеам во мала зграда од само три ката. Бидејќи го зедовме станот пред три години, знаевме релативно малку за соседството, сè до оваа изолација поради короната. Спроти нашиот стан живее сосед кој се разведе од поранешната и донесе петгодини постара жена по име Нина. Никогаш не и обрнував внимание затоа што таа е 20 години постара и јас бев во стилот „здраво за здраво“.

Loading...

Сепак, короната започнува и сите се како во затвор, соседството почнува да се дружи, скара, правејќи чуда до доцна во ноќта. И забележав додека една вечер пиевме многу и забележав дека Нина ме погледна малку, малку со блага насмевка. И инаку нејзиниот сопруг е класичен алкохоличар од утро до вечер, како што велат нашите. И така, малку пијана, обрнува внимание никој да не ја види.

 

 

Првпат ја гледам во долг фустан, кога ќе се наведне нешто, гледате убаво обликуван задник на кој би и позавиделе и дупло помлади од неа. Гледам во глуждовите, слаба и убава, не отечена како постари жени. Темен тен, црна коса, одлично затегнато тело и малку потоплив изглед. Сè на сè, привлечна старица. И сè останува на обострани погледи таа вечер.

И така, неколку пати по таа ноќ останувавме кај соседот Јован и неговата сопруга Нина, друг сосед ирелевантен за оваа приказна и јас. Сопругот на Нина е веќе пијан до смрт, другиот сосед ќе спие, а жена ми во голема мера е во длабок сон. И другиот сосед оди на спиење, јас почнувам да и помагам на соседката да раздигнеме и кога таа ќе се наведне некое време, забележувам дека носи црн фустан до колена, но како што се наведнува, така иприметувам дека бутката и излегува од чипка, значи носи оние чорапи со чипка, веднаш се пошегував.

 

Loading...

 

И додека ги стававме работите на заедничката тераса, веќе има поконкретно туркање покрај мене и груби погледи. Откако мојот сосед Јован се уби од алкохол, морав да му помогнам да се искачи на првиот кат, кога влегов во станот го ставив на креветот и додека му ги соблеков чевлите, го слушнав тоа посилно дишење како кога ќе заспиеш и наскоро рчиш . Нина стоеше на вратата од нивната соба и таа само го повлече краткото здолниште нагоре и го сврте тој прекрасен стар задник околу мене. Во тој момент станав напален, но повторно тоа чувство, можеби овој ќе се разбуди, жена ми е преку улицата.

Еден живот реков и тргнав кон неа, ја фатив за коса и ја повлеков надолу и почнав да ја бакнувам за вратот. Влеговме во кујната. Таа извади стол од под трпезариската маса и се потпре на неа со коленото од десната нога, додека другата беше на земја. Прекрасен задник затегнат со црни чорапи на чипка, не знам дали ме запали повеќе тоа или нејзиниот сопруг што рчи на 4 метри од нас. Јас го извадив и полека ја спуштив главата над нејзината влажна вагина.

 

 

Да и го вметнам, не толку мазно затоа што е поголем. Само рече ох колку е голем, извини сакам да ме скршиш, по нејзините зборови нагло ја прободев, само врескаше со раката во уста што ја гризна и тогаш почнав да ја полнам, гризејќи ги нејзините раце буткајќи сè во нејзината уста да не вика. И тогаш застанав, се чувствував како да сум малку повеќе готов, таа само ми рече „сврши во мене, наполни ме, те молам“. И кога го слушнав тоа, не помина ниту една секунда, ја наполнив до крај и и ја наполнив матката со сперма. Само се облеков и излегов.

После тоа имавме повеќе искуство, но во друга прилика “.

Loading...

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *