ИМА ЖЕНА И 2 ЉУБОВНИЦИ: Девојките се согласуваат „чесно да го делат дечкото“, смеат да го изневерат само во еден случај!

Сподели со своите пријатели

Мексиканската јавност беше заинтригирана од случајот со Алекс Марин, 36-годишен продуцент кој има сопруга и уште две девојки на страна.

Loading...

Девојките се договориле дека „чесно ќе го делат“ ова момче, а не ја исклучуваат можноста таа на крајот да се приклучи на нивната врска.

Миа Марин му е легална сопруга, Џамилет Рамирез и Хисел Монтес се во статус на девојчиња, а интересно е да се каже дека оваа „четворица со коксајд“ има бебе, едногодишно девојче кое Алекс го родила од Хисела со одобрение на Миа.

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Alex Marin (@alexmarinmex)

 

Миа, Џамилет и Хисел не смеат да имаат никој друг освен него, таков е договорот, но сепак можат да имаат сексуални односи на страна кога е работата, односно снимање порно филмови, пренесува Нет.хр.

Марин денес се занимава со продукција на токму такви содржини, иако пред девет години, кога ја запознал 17-годишната Мија, лебот го заработувал со поправка на мобилни телефони, компјутери и таблети.

Loading...

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Alex Marin (@alexmarinmex)

 

– Навистина не можам да ги споделам на емотивно ниво. Вљубен сум во сите тројца и на секој од нив посветувам исто внимание – изјави Марин и призна дека во нивната врска морало да се воспостават одредени правила бидејќи љубомората се уште е присутна.