Има 94 години и неверојатен план да се одмазди на љубовницата на својот сопруг (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Дорис е баба која има 94 години и стана ѕвезда на интернетот.

Loading...

Таа ги освојува и ТикТок и Фејсбук, сето тоа благодарение на признанието во кое откри како му се одмаздила на сопругот кој ја изневерил.

Нејзиниот внук ја снимил нејзината исповед, која има 13.100.000 прегледи и над 2.600.000 лајкови на ТикТок, а видеото е видено неверојатни 44.000.000 пати на Фејсбук.

Баба Дорис сопругот ја изневерил кога била млада. Кога дознала, излегла со лукав план.

– Открив дека има друга жена, па станав пријателка со неа. Една вечер, излеговме и решив да не ја прашувам ништо. За разлика од мене, таа се опијани. Кога дојде време да јаде нешто, таа беше толку пијана што главата и падна во чинијата и заспа. Потоа се јавив на сопругот и му реков да дојде по својата пријателка – рече Дорис.

Баба Дорис сподели бројни детали од својот живот на социјалните мрежи – како тоа дека имала двајца сопрузи алкохоличари и дека родила пет деца.

По вториот развод, таа работела на три работни места за да го издржува своето семејство.

Подоцна отворила градинка и им дозволила на своите родители да плаќаат според приходите.

Loading...

Не земала пари од мајки со лош финансиски статус, се грижела бесплатно за нивните деца.

 

@sassygran#sassygran

♬ original sound – Giovanni and Doris


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *