Им се заканувал на чуварите, но не знаел дека еден од нив е професионален боксер (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Да се ​​биде арогантен, груб и да се пцуе луѓето никогаш не е убаво. Но, понекогаш се извлекувате со тоа. И понекогаш ќе завршите нокаутирани на асфалтот …

Loading...

Ова второ сценарио го доживеал еден човек во Лондон кој дивеел пред влезот на Бокспарк на Вембли. Во видеото кое со неверојатна брзина се прошири на социјалните мрежи гледаме како помлад маж прави проблеми, се заканува, пцуе и генерално се однесува како целосен идиот, што извесно време го толерирале од обезбедувањето на влезот. Иако неколку пати замавна кон нив, тие на стартот не реагираа.

ПРОЧИТАЈТЕ И:  Тина била клинички мртва 27 минути: Кога се разбудила веднаш ја напишала оваа порака

– Да. Еб*ти сите. Ќе ве скршам сите… – извикал овој човек со преголема самодоверба во насока на постарот, но и многу поголемиот човек од обезбедување и неговите колеги. Тој тогаш не знаел дека тоа е Џулиус Френсис (57), поранешен британски боксерски шампион, кој исто така се борел со големиот Мајк Тајсон во 2000 година.

Ароганцијата се претвори во бесвест, а во позадина ги слушаме шокираните пријатели на проблематичен млад човек кој штотуку го запознал борецот висок 188 сантиметри и тежок 111 килограми во текот на својата кариера. Сепак, тој многу се здебелил од крајот на кариерата. Но, брзината, што ја гледаме на видеото, сè уште ја имал.

ПРОЧИТАЈТЕ И:  Инстаграм ја обожава, има 140.000 следбеници: Но, не е реална! (ФОТО)