И тоалетната хартија може добро да ја навитка женската коса (видео)

Сподели со своите пријатели

Жените со долга коса сакаат одвреме – навреме да се прошетаат со навиткна коса, па затоа и посетуваат фризерски салони, дома имаат фигаро, а и користат разни витлери само за добијат убави локни.

Loading...

Но, во недостаток на пари и енергија, а и за да можете навечер да спиете додека косата ја добива навитканата форма, девојка од САД препорачува наместо витлери од кои не се спие баш најлесно, да се користи тоалетна хартија.

Погледнете што ви советува убавата блондинка.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.