Хороскоп за среда, 22 јануари

Сподели со своите пријатели

Овен

Loading...

ЉУБОВ: Може да направите планови да излезете со некој што ви се допаѓа.

РАБОТА: Одличен ден за оние во јавниот бизнис.

ЗДРАВЈЕ: Слаб имунитет.

Бик

ЉУБОВ: Можно флертување со некој што го среќавате преку пријатели или социјални мрежи.

РАБОТА: Промени во работата и правните прашања.

ЗДРАВЈЕ: Променливо.

Loading...

Близнаци

ЉУБОВ: Неодоливи сте во овој период.

РАБОТА: Ќе претрпите непланирани трошоци или штета. Не позајмувајте пари на другите.

ЗДРАВЈЕ: Гастритис.

Рак

ЉУБОВ: Можно е некои работи да бидат решени во врската.

РАБОТА: Ќе бидете нестрпливи во контактот со претпоставените, па може да имате проблеми.

ЗДРАВЈЕ: Анемија.

Loading...

Лав

ЉУБОВ: Ќе бидете забележани каде и да се појавите.

РАБОТА: Многу лош ден за кариерата. Ќе биде добро само за оние кои сакаат промена.

ЗДРАВЈЕ: Слабо.

Девица

ЉУБОВ: Можеби ви се допаѓа некој кој е многу постар од вас.

РАБОТА: Ќе направите пропусти или грешки од кои може да страдате.

ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

Loading...

Продолжува на следната страница


Pages: 1 2

Leave a Reply