Хороскоп за сабота, 22 февруари

Сподели со своите пријатели

Овен

Loading...

ЉУБОВ: Вашата вродена привлечност ќе излезе на виделина и никој нема да ви одолее.

РАБОТА: Напредок во деловните активности поврзани со креативноста.

ЗДРАВЈЕ: Зголемено ниво на шеќер во крвта.

Бик

ЉУБОВ: Можно е да се вљубите во некој што го запознавте во друштво на пријателите.

РАБОТА: Најмногу ќе се занимавате со недостаток на пари.

ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

Loading...

Близнаци

ЉУБОВ: Ќе ви се допадне некој со кого комуницирате на социјалните мрежи.

РАБОТА: Позитивниот тренд продолжува и во оваа сфера.

ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

Рак

ЉУБОВ: Вие копнеете да доживеете нешто посебно, но во суштина сте затворени за љубов, што ја комплицира ситуацијата.

РАБОТА: Презадоволни сте.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Loading...

Лав

ЉУБОВ: Неможноста да да ги изразите емоциите јасно може да доведе до мали недоразбирања со партнерот.

РАБОТА: Успех во финансиите.

ЗДРАВЈЕ: Слабо.

Девица

ЉУБОВ: Вашиот љубовен живот ќе претрпи промена или ќе влезете во нова фаза.

РАБОТА: Може да ве очекува парична добивка.

ЗДРАВЈЕ: Вие сте многу издржливи.

Loading...

Продолжува на следната страница


Pages: 1 2

Leave a Reply