08.11.2019 08:50

Хороскоп за петок, 8 ноември


Вага

ЉУБОВ: Сега, премногу сте желни да имате хармоничен однос.

loading...

РАБОТА: Ќе се чувствувате многу задоволно од постигнатото денес.

ЗДРАВЈЕ: Инфекции.

Скорпија

ЉУБОВ: Ќе сакате нешто повеќе од тоа што го имате. Можеби претерувате.

РАБОТА: Загриженост за долг или непланирани трошоци.

ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

Стрелец

ЉУБОВ: Вие сте во одлично расположение за авантура, а не доволно искрени за траен однос.

loading...

РАБОТА: Ќе постигнете рамнотежа помеѓу работата и одморот.

ЗДРАВЈЕ: Избегнувајте слатки.

Јарец

ЉУБОВ: Ќе имате многу прекрасни можности. Секој со кого ќе стапите во контакт ќе мисли дека сте неодоливи.

РАБОТА: Можност за работа во странство.

ЗДРАВЈЕ: Чувствително.

Водолија

ЉУБОВ: Шанса за тајна врска или флертување со личност со која ќе се сретнете преку пријател.

РАБОТА: Проблеми во партнерството или поврзани со правни прашања.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

loading...

Риби

ЉУБОВ: Ќе бидете премногу колебливи, што не е добро. Таа линија ви предизвикува многу љубовни проблеми.

РАБОТА: Поволен период за финансиите.

ЗДРАВЈЕ: Чувствителни респираторни органи.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...
2 of 2

Последни наслови

Facebook Comments