08.11.2019 08:50

Хороскоп за петок, 8 ноември

Facebook Twitter Google+

Овен

ЉУБОВ: Ќе имате интересен ден, полн со пријатни настани.

Loading...

РАБОТА: Подобри услови за работа и финансиска добивка. Успех на оние кои се вклучени во финансиите.

ЗДРАВЈЕ: Добро.

Бик

ЉУБОВ: Имате можност да пронајдете нешто посебно, не пропуштајте го тоа.

РАБОТА: Идеи и инспирација за сè што има врска со убавината.

ЗДРАВЈЕ: Болки во грлото.

Близнаци

ЉУБОВ: Ќе покажете љубов кон некој што ви се допаѓа, но нема да ви биде возвратено.

Loading...

РАБОТА: Имате премногу работа, но исто така и доволно енергија.

ЗДРАВЈЕ: Слабо.

Рак

ЉУБОВ: Очекувајте позитивни вести или настани, како и запознавање со исклучително привлечна личност.

РАБОТА: Ќе направите некои измени.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Лав

ЉУБОВ: Денес, ќе бидете насочени кон други области од животот.

РАБОТА: Лоши услови за работа. Нема да ви се допадне тоа што треба да го направите.

ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

Loading...

Девица

ЉУБОВ: Можна забуна или недоразбирање, можеби предизвикано од некои надворешни околности.

РАБОТА: Грешки или проблеми поврзани со транспортот.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

Продолжува на следната страница

Loading...

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...
1 of 2

Последни наслови

Facebook Comments