Хороскоп за петок, 3 јули

Сподели со своите пријатели

Овен

ЉУБОВ: Денес би можеле да доживеете нешто интересно во однос на љубовта.

Loading...

РАБОТА: Имате премногу големи очекувања за да бидете задоволни од сегашната состојба.

ЗДРАВЈЕ: Спортски повреди.

Бик

ЉУБОВ: Ќе имате повеќе среќа во љубовта од вообичаеното. Можно е да сретнете некој што ќе ве заинтересира.

РАБОТА: Подобрување на работните услови и мали измени.

ЗДРАВЈЕ: Габични инфекции.

Близнаци

ЉУБОВ: Можно е да се вљубите во некој од кругот на пријателите.

Loading...

РАБОТА: Промените во кариерата што ги сакате долго време се сигурни.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

Рак

ЉУБОВ: Денес, вашето расположение ќе биде променливо и често ќе се премислувате за личноста која ве интересира.

РАБОТА: Ова е ден за значителни промени во кариерата.

ЗДРАВЈЕ: Слабо.

Лав

ЉУБОВ: Ќе имате можност лесно да се поврзете со другите на психичко ниво.

РАБОТА: Можни погрешни инвестиции. Не позајмувајте пари.

ЗДРАВЈЕ: Променливо.

Loading...

Девица

ЉУБОВ: Многу промени или случки во областа на љубовта. Партнерот ќе биде многу каприциозен и променлив.

РАБОТА: Може да добиете идеја за приватен бизнис или за работа од дома.

ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

Вага

Loading...

ЉУБОВ: Постои можност да се направи позитивна промена во оваа сфера.

РАБОТА: Ќе добиете нови можности за работа, а некои би можеле да имаат врска со работењето за странци.

ЗДРАВЈЕ: Инфекции.

Скорпија

ЉУБОВ: Нема да бидете подготвени да ја дефинирате ситуацијата во вашиот љубовен живот.

Loading...

РАБОТА: Ќе имате можност да ги тестирате вашите работни способности, затоа што ќе доживеете предизвици во работниот процес.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Стрелец

ЉУБОВ: Ќе ви се допадне некој кој е многу дружељубив човек и со слободен дух.

РАБОТА: Можеби имате морални дилеми во врска со работата или ќе имате проблеми со законот.

Loading...

ЗДРАВЈЕ: Инфекции.

Јарец

ЉУБОВ: Добра комуникација со избраната личност, но сложување најмногу во психолошко ниво.

РАБОТА: Успех во работа што бара тимска работа или во социјално ангажирана работа.

ЗДРАВЈЕ: Подобрување.

Loading...

Водолија

ЉУБОВ: Ќе сретнете некој што ќе ве стимулира интелектуално и кој ќе ви биде интересен заради тоа.

РАБОТА: Ќе покажете амбиција, но може да биде претерана.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Риби

ЉУБОВ: Можеби имате проблем поради избраното лице со кое сте. Можно е да страдате морално.

Loading...

РАБОТА: Успех во академската работа и можна работа за странци.

ЗДРАВЈЕ: Променливо.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *