Хороскоп за петок, 3 јануари

Сподели со своите пријатели

Овен

Loading...

QУБОВ: Големи промени се можни, и на подобро. Романса со некој од кругот на вашите пријатели.

РАБОТА: Ќе се соочите со проблемот храбро.

ЗДРАВЈЕ: Инфекции.

Бик

ЉУБОВ: Денес ќе бидете дарежливи и оптимисти.

РАБОТА: Ќе бидете нетолерантни, особено кога станува збор за грешките на подредените.

ЗДРАВЈЕ: Чувствително грло.

Loading...

Близнаци

ЉУБОВ: Ќе бидете особено во добро расположение и полни со верба во љубовта.

РАБОТА: Ќе бидете љубезни и подготвени да им помогнете на луѓето со кои работите.

ЗДРАВЈЕ: Посетете лекар.

Рак

ЉУБОВ: Ќе бидете повлечени и контакт со други нема да ви користи.

РАБОТА: Нема да можете да донесете конечна одлука.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

Loading...

Лав

ЉУБОВ: Вие сте сигурни и нема да ви биде тешко да го привлечете лицето што ви се допаѓа.

РАБОТА: Ќе имате желба да направите нешто креативно.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Девица

ЉУБОВ: Вашата физичка убавина ќе излезе на виделина.

РАБОТА: Ќе доживеете успех или напредок. Можеби ќе добиете подобра позиција во фирмата.

ЗДРАВЈЕ: Пад на имунитетот.

Loading...

Продолжува на следната страница


Pages: 1 2

Leave a Reply