Хороскоп за петок, 14 февруари

Сподели со своите пријатели

Вага

Loading...

ЉУБОВ: Ќе се чувствувате среќни и благословени. Ќе имате мир на умот затоа што сè ќе работи одлично.

РАБОТА: Административни проблеми.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Скорпија

ЉУБОВ: Може да се вљубите во некој со кој работите или имате деловен контакт.

РАБОТА: Позитивни промени ако сте во уметноста.

ЗДРАВЈЕ: Променливо.

Loading...

Стрелец

ЉУБОВ: Ќе имате некој физички контакт со избраната личност.

РАБОТА: Поволна финансиска состојба. Сепак, не претерувајте.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

Јарец

ЉУБОВ: Ќе ја обновувате вашата врска со некој од минатото или ќе започнете со некој кој е постар.

РАБОТА: Стагнацијата ќе следи и покрај вашиот ентузијазам.

ЗДРАВЈЕ: Чувствително.

Loading...

Водолија

ЉУБОВ: Ќе бидете многу забележани, поради што ќе имате дури и повеќе понуди од вообичаеното.

РАБОТА: Успешен настап во јавноста и воопшто популарноста.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

Риби

ЉУБОВ: Немате време да се посветите на љубовниот живот.

РАБОТА: Во моментов немате можност да покажете иницијатива затоа што ве гушат оние што се на врвот.

ЗДРАВЈЕ: Проблем со притисок.

Loading...

Pages: 1 2

Leave a Reply