Хороскоп за петок, 14 февруари

Сподели со своите пријатели

Овен

Loading...

ЉУБОВ: Ќе бидете особено во добро расположение и ќе ве интересира љубовта, што ќе ве направи среќни.

РАБОТА: Проблеми со авторитетите.

ЗДРАВЈЕ: Чувствително.

Бик

ЉУБОВ: Ќе имате можност да комуницирате со личноста што ви се допаѓа.

РАБОТА: Бидете сигурни дека ја правите вистинската работа.

ЗДРАВЈЕ: Слабо.

Loading...

Близнаци

ЉУБОВ: Љубовта ќе ја доживеете со пријател кој го познавате долго време.

РАБОТА: Можеби ќе доживеете мало подобрување во финансиите.

ЗДРАВЈЕ: Добро.

Рак

ЉУБОВ: Ако сте во свежа или проблематична врска, може да има недоразбирања во врската поради незадоволството.

РАБОТА: Ќе го вратите вашиот ентузијазам.

ЗДРАВЈЕ: Добро.

Loading...

Лав

ЉУБОВ: Можно е да ве заинтересира некој што воопшто не ви се допаѓа.

РАБОТА: Ќе добиете понуда за работа.

ЗДРАВЈЕ: Алергии.

Девица

ЉУБОВ: Љубов со странец или некој кој живее далеку, во странство.

РАБОТА: Не се задолжувајте, бидејќи финансиската состојба нема да се подобри.

ЗДРАВЈЕ: Инфекции.

Loading...

Продолжува на следната страница


Pages: 1 2

Leave a Reply