Година дена била во врска, но не ја знаела најлошата тајна за своето момче

Сподели со своите пријатели

Ванг Ки (41) од Кина никогаш повеќе нема да биде мирна и да вплови во нова љубовна врска.

По бурниот развод во 2016. година го запознала Кијан на интернет и наскоро започнале да се забавуваат. По година дена љубов и складна врска, Кијан едно утро исчезнал.

Несреќната Ванг првин помислила дека е оставена поради друга жена, но тогаш ја дознала тајната поради која целито нејзин свет се свртел наопаку – Кијан е жена.

После 19 години брак дознал дека неговата сопруга некогаш била машко

Loading...

Имено, Кијан некако успеала да ја убеди Ванг дека е машко и нивната врска така започнала да напредува до 2017. година кога почнале да живеат заедно. Иако спиеле во ист кревет немале сексуални односи, затоа што Кијан сакал „да се сочува до брак“. Кијан ја водел Ванг да го запознае неговото семејство, но дури ни тие не отккриле дека нивниот син всушност е женско.

Убедена дека ја пронашла среќата Ванг започнала да вложува во иднината на Кијан, па на своето ново „момче“ потрошила 45.000 долари. Меѓутоа, во ноември минатата година Кијан само исчезнал. Не се јавувал на телефон, исчезнал од социјалните мрежи и гипрекинал сите контакти со Ванг.

Меѓутоа, бидејќи Ванг вложила големи пари во него, го превртела и небото и земјата за да го пронајде, а потоа се започнало да се расветлува. Ванг сфатила дека во личната карта на Кијан пишува дека е жена. Навредена и гневна заминала кај неговите родители кои ја исфрлиле надвор.

Овој брадест маринец денес е „секси“ русокоса девојка (фото)

Тие и признале дека Кијан е роден како девојче, но дека отсекогаш сакала да се облекува како момче, па не гледаат ништо спорно во тао што и се претставил како маж.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.