Го прослави 18. роденден и отвори профил на OnlyFans: Заработи милион долари!

Сподели со своите пријатели

Bad Baby, ријалити sвезда и раперка, го исполни ветувањето и на денот на нејзиниот 18-ти роденден, го отвори својот профил на страницата за возрасни „OnlyFans“.

Loading...

Заработи милион долари за еден ден, сепак, многумина веруваат дека има потемен проблем во оваа ситуација.

 

Јавноста првпат дозна за Даниела Брегола, или Bad Baby, во 2016 година, кога таа се појави како тринаесетгодишник во шоуто на водителот д-р Фил.

Потоа, привлече големо внимание со изговарањето „Cash me outside“, како и со проблематичното однесување на тинејџерите, а тоа е една од најгледаните епизоди на ова шоу во последната деценија.

 

Loading...

 

Откако настапи со д-р Фил, Бреголи стана сензација на интернет – како тинејџерка ја следеа стотици илјади луѓе (сега таа бројка се искачи на скоро 18 милиони), таа започна да снима музика и имаше своја колекција шминка.

Раперката тогаш рече дека „ќе ги слуша молбите и желбите на илјадници оние кои и праќаат пораки“, и дека ќе отвори профил на „OnlyFans“ на нејзиниот 18-ти роденден.

 

 

За еден ден присуство на мрежата за возрасни, Бреголи го сруши рекордот на актерката Бела Торн, која за две недели заработи два милиони долари.

Бреголи заработи милион долари за еден ден.

Loading...

 

 

Сепак, многумина привлекуваат внимание на еден проблем – иако Бреголи сега е возрасна, многумина истакнуваат дека многумина веќе биле „загреани“ за тинејџерката, веднаш штом успеала да заработи толку многу пари за нејзините експлицитни снимки на содржина за еден ден.

„Ова само значи дека тие нè гледаат во објектот дури и кога сме деца“, рече еден коментатор, додавајќи: „Тие лигават по нашите малолетни тела и само законот ги спречува да попуштат пред своите инстинкти – а некои не запираат или нив”.

 

Другите укажуваат на фактот дека Бреголи сè уште изгледа крајно млада и се прашуваат дали е воопшто здраво да се имаат фантазии за личност која не е само млада, туку и помлада од неговата возраст и дека имате повеќе од 30-тина години.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *