Го покажа голиот задник во живо додека известуваше новинарката на РТС (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Два дена по ред во Србија беснеат насилни протести, во кои демонстрантите се судрија со бруталните полициски сили на претседателот Алексадар Вучиќ.

 

Loading...

View this post on Instagram

Добро утро

A post shared by Кумановски Муабети (@kumanovskimuabeti.mk) on

 

Вистинската слика од протестите ја прикажаа само „N1“ и „Nova S“, додека останатите провладини медиуми дури вчеравечер излегоа да ја бранат власта. На чело на тие медиуми е државниот сервис РТС, во чија отворена програма вчеравечер еден од демонтрантите влета и го покажа голиот задник.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *