Џеј Ло како ангел, целосно гола во новиот спот (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Латино дивата Џенифер Лопез објави трејлер за спотот за нејзината нова песна „In The Morning“, во кој се појавува скоро целосно гола, или како од мајка родена.

Loading...

Лопез е прикажана на видеото како ангел, со кратка платинеста коса – што е вистинска реткост, бидејќи скоро и да нема друго музичко видео во кое може да се види Џеј Ло со ваква фризура.

 

 

Нејзините интимни делови од телото, сепак, се покриени и зачувани од очите на јавноста.

„Јас сум толку возбудена што имате видео за оваа песна пред вас. Полно е со симболика за мрачна, еднострана врска и сознание дека не можете да промените никого… Можете само да се промените! Раширете ги крилјата и одете или било што или од било кого кој навистина не цени сè што можете да понудите“, напиша таа на Инстаграм.

Видеото можете да го погледнете подолу.

Loading...

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *