Две жени завршиле во болница со искршени коски по секс во тројка

Сподели со своите пријатели

Две жени во германското гратче Бад Брајсиг завршија во болница со скршеници поради нивниот егзибиционизам. Имено, имале секс во тројка на балконот, но одеднаш се тргнало наопаку.

Имено, едната жена паднала од балконот токму во моментите додека доживувала оргазам, па го скршила стопалото и ногата паѓајќи. Нејзината пријателка гола се стрчала да ѝ помогне, но се сопнала по скалите и си ја скршила едната рака и го повредила вратот.

Мажот кој учествувал во тројката морал детално да ѝ раскажува на екипата на брзата помош што се случило, опишувајќи ја секс позата што ја изведувал со пријателките на балконот.

Полицијата не покрена никаква истрага затворајќи го настанот како несреќен случај.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.