Два милиони прегледи на симпатичен танц на татко и ќерка (видео)

Сподели со своите пријатели

Татко и ќерка, во обид да го имитираат танцот на белгиска двојка на ТВ шоуто “Танцувај со ѕвездите”, успеаја да го привлечат вниманието на интернет, и да заработат два милиони посети на каналот Јутјуб.

Тие пред својот домашен телевизор, се обидоа барем на момент да танцуваат на песната од познатата пејачка Сиа.

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.