03.07.2018 01:18

Драги дами, олеснете си го животот! (ВИДЕО)


Без разлика дали сте во некој валкан тоалет низ нашите клубови и ресторани, не мора повеќе да се мачите.

Повеќе не ви е потребна ниту другарка ви за да оди со вас, затоа што тука е Пипипоп.

Специјален силиконски предмет наменет за жените кои не се во можност во случај на мала нужда да стигнат до пристоен и чист тоалет.

Овие познати дами беа среќно мажени па дознаа дека сопрузите им се хомосексуалци

Патентиран и усовршен „Пипипоп“ е додаток за гаќичките кој на дамите им овозможува да се олеснат стоечки во совршено хигиенски услови.

Доаѓа во неколку величини, за поеќекратна употреба е, се мие и едноставен е за користење.

loading...

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments