Дознала дека мажот ја изневерува, па следуваше вистински хаос (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Изневерне ажена влетала во автобус кој сообраќа во Манила и започнала да го тегне за вратот својот сопруг кој управувал со возилото.

Мажот бил принуден да застане, а патниците гледале изненадени.

Loading...

– Имаш 12 деца со мене. Како можеш да го уништиш семејството поради една жена, викала таа.

Фото: Printscreen Youtube/Daily Mail


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *