17.06.2019 12:02

Дознала дека мажот ја изневерува, па следуваше вистински хаос (ВИДЕО)


Изневерне ажена влетала во автобус кој сообраќа во Манила и започнала да го тегне за вратот својот сопруг кој управувал со возилото.

Мажот бил принуден да застане, а патниците гледале изненадени.

loading...

– Имаш 12 деца со мене. Како можеш да го уништиш семејството поради една жена, викала таа.

Фото: Printscreen Youtube/Daily Mail


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments