Дарко Спејко – гостин во предновогодишното издание на „Се или нешто“ (фото)“

Сподели со своите пријатели

Снимено е предновогодишното издание на емисијата „Се или нешто“ на Лила Филиповска, во која специјален гостин ќе биде победникот во шоуто „Големиот брат 2015“, Дарко Спејко.

 

Loading...

21484_10207494411812147_5044549098033923719_n

 

Голем дел од машката публика му завидува на Дарко поради тоа што тој успеа да си обезбеди фотка со Лила, но останува ние како негови кумановци да го гледаме оваа предновногодишно издание и да видиме што ќе освои Спејко.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.