Чудни секс играчки и помагала достапни во Амстердам (фото)

Сподели со своите пријатели

Дека луѓето може да бидат многу креативни кога е во прашање постигнување на оргазам, докажуваат и чудните секс играчки и помагала кои се продаваат во секс шоповите во Амстердам.

Loading...

Лоцирани во квартот на Црвените фенери, амстердамците но и многубројните туристи може да купат разни помагала кои помалку первезните умови ги користат во своите секс игри.

Еве што сè може да се купи тамо, забележано низ фотографиите на Сергеј Строителев, објавени во британското издание на порталот Вајс.

Капа за пенис. Му помага на мажот да ја одржи ерекцијата се додека партнерот не ја отклучи капата.

 

Чуден држач за главата за време на орален секс

Loading...

Алуминиумски дилдо за оние кои сакаат метал

Плишана капа со пенис на врвот. Велат многу е популарна кај Кинезите

Пенис во облик на чизма или чизма во облик на пенис, што и да е, со неа можете и да се сексате, или да скршите некого од мавање.

Модел позајмен од газето на порно глумецот Франсоа Сагат, направено од гума и силикон, тешко околу четири килограми.

Loading...

Садо мазо играчка

Силиконски дилдо

Метални анални топчиња

За рачна изработка

Loading...

Масажер, наменет за користење во предигра како стимулатор на ерогените зони

Гумена крагна

Метална крагна

Loading...

Плишано зајаче со огромен пенис

Грејач за пенис


Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.