Брзото возење чини скапо: Од луксузниот автомобил не остана ништо (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Сообраќајна камера во Шангај, Кина, забележа момент кој го привлече вниманието на сите љубители на скапите автомобили.

Loading...

На видеото се гледа како возачот на Ламборџинисе заби во столб од мост со огромна брзина.

Влезе во кружниот тек па се лансираше: Мотоциклистот изгуби контрола (ВИДЕО)

Не остана многу од автомобилот, кој се одби наназад од силата на ударот.

Не е познато дали возачот е повреден за време на несреќата.


Leave a Reply