Бела Торн објави фотографија на која е целосно гола (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

Бела Торн објави фотографија на која е целосно гола. Таа позираше во бањата, а со описот на фотографијата им испрати порака на своите придружници.

Loading...

“Се надевам дека ќе се грижиш за себе. Не е секогаш лесно да се даде приоритет на менталното здравје, понекогаш е навистина тешко, но постојано се потсетувам колку е важно”, напишала Бела.

Нејзиниот пост собра повеќе од 700.000 лајкови. Фановите и рекоа на актерката да ги инспирира, а многумина и го пофалија изгледот.

 

 

„Прекрасна си“, „Одлична фотографија“, „Прекрасна жена“, „Како ангел“, се само некои од коментарите.

Бела исто така објавува свои фотографии на OnlyFans. Таа го отвори профилот минатата година и го сруши рекордот откако заработи повеќе од 1 милион долари за само 24 часа откако го отвори профилот на таа платформа 18+.

Loading...

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BELLA (@bellathorne)