Бањи со поглед кој сите би сакале да го имаат пред себе (фото)

Сподели со своите пријатели

Бањите имаат извонредно чувство на спокојство. Погледнете ги овие неколку инзвонредни бањи со егзотичен поглед кој секој би сакал да го има пред неговите очи. На следното букирање на апартман, обавезно погледнете ја бањата која се наоѓа во апартманот.

Loading...

Six Senses, Виетнам

Six Senses, Виетнам

Four Seasons, Сејшели

Four Seasons, Сејшели

Four Seasons, Њујорк

Four Seasons, Њујорк

Anantara The Palm, Дубаи

Anantara The Palm, Дубаи

Madikwe Hills, Јужна Африка

Madikwe Hills, Јужна Африка

Elsa’s Kopje, Кенија

Elsa’s Kopje, Кенија


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.