Ако не сте виделе пластика да трча, еве можност! (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Моделот на OnlyFans под уметничкото име Џеси Бани тврди дека има најголеми гради во родната Австрија и секојдневно со гордост ги покажува на Инстаграм.

Loading...

За своите 143.000 следбеници, таа се снимаше како трча на плажа, обидувајќи се да рекреира сцена од познатиот филм „Baywatch“.

Џеси ги зголемила градите со силикони до големина од 75N, а со нив собра огромен број обожаватели.

Во видеото таа трча на плажа во лесен џемпер и хеланки со леопард принт, а со видеото напиша дека градите „навистина многу и се движат“.

Таа со ова видео ги шокираше своите следбеници, а наместо очекуваниот ентузијазам наиде на коментари дека во иднина нема да објавува вакви видеа:

ПРОЧИТАЈТЕ И:  Која нација троши најмногу пари на луксуз?

„Ова е навистина премногу, изгледа болно“, напиша еден, додека друг се согласи:

„Не правете го тоа, навистина е опасно.“

Заедно со негативните коментари, Џеси собра и неколку комплименти за видеото.

Loading...

„Ти си супер, многу подобра од Памела во таа сцена. Изгледаш прекрасно и среќно”, ѝ напишале.

Покрај градите, Бани ги зголемила и усните, а откри и дека наскоро ќе го оперира задникот.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessy Bunny (@jessy.bunny.official)