А кој ќе плати за фарбањето? (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

На социјалните мрежи се шири фотографија направена во Прибој, Србија, која набрзо стана вирална.

Loading...

Имено, на Инстаграм страната podgoricki_vremeplov се појави фотографија на која се гледа како некој напишал порака на бел автомобил со црн спреј.

„Остави го мојот сопруг, ку*во“, стои во пораката која предизвика бројни реакции на социјалните мрежи.

„Подобро е да разговара со сопругот бидејќи тој е проблем“, „Имајте малку достоинство“, „Госпоѓо, врзете го кучето за дрвото пред куќата“ и „Ако е киднапиран, нека трепне“. се некои од коментарите.