06.11.2018 23:17

45-минутен секс на гробишта кој ги згрози минувачите (ВИДЕО 18+)


Еден пар снимен е за време на секс на надгробна плоча среде бел ден на гробишта во Манчестер.

Како што наведуваат медиумите, тие подоцна се фалеле како тоа го правеле 45 минути.

Скот Елвуд го шетал кучето и го забележал парот во акција кога минувал крај гробиштата.

Секоја пролет 100.000 студенти се собираат тука: Шмркаат и имаат секс со рандом луѓе (ФОТО+ВИДЕО)

Тој помислил дека ќе престанат кога ќе го видат, но тие не мареле на погледите на зачудениот минувач. Поради тоа решил да ги сними, гневен од глетката која ја затекнал.

Скот снимката ја проследил до полицијата, но не можел да верува кога му се јавил маж од снимката.

Имено, мажот за кој се верува дека е во триесеттите години на Скот му порачал да „почне да живее“ и да „престане перверзно да ги шпионира луѓето“.

– Ми се пофали дека тоа го правеле дури 45 минути. Грозно е што тоа го прават на нечиј гроб, рекло момчето.

Додал дека во близина многу деца се играат, но дека во моментот немало никој друг во близина.

loading...

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments