39-годишна жена од Куманово е пријвена за исчезната

Сподели со своите пријатели

Како што информираат од Министерството за внатрешни работи, вчера во СВР Куманово 44-годишниот Ј.Н. пријавил дека на петти овој месец од дома во непознат правец се оддалечила неговата сопруга, 39-годишната С.Н.

Loading...

Таа се води за исчезната, а полицијата превзема мерки за нејзино пронаоѓање.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.