24.09.2017 14:51

ФАКУЛТЕТОТ ЌЕ ПОЧЕКА: Се откажав од правото за да станам порно актерка (фото)


Актерката која се појавила во мегапопуларната серија „Игра на тронови“ открива како се откажала од студиите по право за да се посвети на порно индустријата и тврди дека тоа и е доживотна одлука која и помогнала да го промени негативниот став за своето тело.

Ела Хјус, која на Инстаграм и Твитер ја следат над 200.000 луѓе, се појавила и во серијата „Небо“ во која глумела проститутка. Сега заработува од соблекување пред веб камери, со секс на екранот и продажба на своја долна облека.

This is my reluctant morning face ☀️☁️

A post shared by Ella Hughes ? (@hughesthatgurl) on

– Пред да се вклучам во порно бизнисот бев една многу срамежлива девојка, не можев да разговарам ниту на телефон. Мислев дека гласо ми е ужасен и дека не сум доволно убава. Тогаш ниту во сонишатата не мислев дека ќе започнам да се занимавам со оваа професија, рекла во документарна емисија.

L O V E T H I S ! ! by @KGDisanto make up by @prettyukitty

A post shared by Ella Hughes ? (@hughesthatgurl) on

Открила како планот да се стекне со диплома по право, што сега е на чекање.

– На половина пат сум од дипломата. За сега таа ќе причека, а што другите мислат за мене и мојата работа воопшто не ме засега затоа што го сакам тоа што го работа, порачува таа.

With Victoria Summers for #BSX

A post shared by Ella Hughes ? (@hughesthatgurl) on

Во иднина планира да основа своја фирма и да режира порно филмови.

– Феминистките ќе кажат дека немам целосна контрола над својот живот, но на крајот на денот јас сум бизнис жена, јас сум своја компанија и тука е мојата женска сила, рекла Ела.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments