04.07.2017 02:11

АПСОЛУТЕН ХИТ: Мајка го учи бебето да каже „мама“, но кучето научи побргу (видео)


Снимката од оваа бебе и куче за кратко време го обиколи светот.

Мајката сакаше да го научи своето дете да каже мама, а во рацете држеше ручек кој сакаше да го искористи како награда. Сепак, бебето не беше премногу заинтересирано за комуникација, но затоа беше нивното куче.

 

loading...

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments