Жестока тепачка меѓу маж и жена: Се степаа на црногорска плажа (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Маж и жена физички се пресметале на една плажа во Црна Гора.

Пред тепачката тие започнале да се навредуваат со погрдни зборови, вербалната рљасправија потоа прераснала во вистинска тепечка.

Loading...

На социјалните мрежи се појави интересно видео на кое може да се види тепачка меѓу повозрасен маж и жена на некоја плажа во Црна Гора.

Повозрасниот маж по лице удира една жена која не му остана должна, туку веднаш му возврати и го удира со својата папуча.

Физичката пресметка меѓу повозрасните луѓе без успех се обиде да ја прекине една госпоѓа.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *