Женско око соколово: Испратил слика од хотелската соба, но заборавил да скрие некои „женски работи“

Сподели со своите пријатели

Корисничка на „ТикТок“ сподели многу интересно видео за тоа како го фатила својот сопруг во измама. Имено, нејзиниот сопруг отишол во казино и и испратил слики од станот, но тој заборавил да извади некои детали од бањата што просечниот маж сигурно ги нема. Таа исто така напишала дека тој сега е сингл и ги прашал луѓето дали може да погодат што го издало.

Loading...

Како и секогаш кога станува збор за вакви објави, коментарите постојано доаѓаа и имаше некои духовити, но и сериозни. Секој имаше своја верзија.

 

 

„Нема прстен“, напиша еден корисник.

– Пегла за коса и чешел –

Консензусот бил дека тој нема венчален прстен на раката и присуство на пегла за коса и дека тие две работи го издале, како и чешел.

Loading...

Секако, жената вложи извонреден напор и како вистински детектив, како Шерлок Холмс, откри дека не е сè како што изгледа и дека има нешто сомнително во тоа. Ги презеде потребните чекори и сега момчето на сликата е на слобода. Видеото го прегледале 4.300.000 корисници на тикток, им се допаднал на над 375.000, а имало дури 13.000 коментари!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *