Женски костими за капење со машки влакна се нов тренд

Сподели со своите пријатели

Летото не е само за излегување на плажа и пиење коктели, туку е и пливање, сурфање, нуркање и многу други активности покрај морето.

Loading...

Затоа, дамите внимателно ги следат трендовите и долго размислуваат за тоа какви носии да изберат.

 

 

Сепак, новиот летен тренд нема да им се допадне на сите припаднички на понежниот пол, но веројатно не и на мажите.

Овој тренд станува сè попопуларен, а тоа е костум со машки влакна.

Имено, едноделните костими за капење претставуваат машки влакнести гради, заедно со влакнести стомаци.

Loading...

 

 

Компанијата „Beloved Shirts“ го претстави овој костум минатото лето, па дури и тогаш предвидоа дека ќе стане хит во летната сезона од 2021 година.

Овој костум доаѓа во различни бои, па можете да најдете таков што одговара на тонот на вашата кожа, а за да си го дозволите овој костим за капење, ќе мора да издвоите околу 40 евра.

 


Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *