Жените го сметаат за најзгоден маж во светот, но тој ги разочара со една реченица (фото)

Сподели со своите пријатели

За него велат дека е еден од најзгодните мажи во светот, а има обожавателки во секој дел од планетата. Името му е Вилтон и доаѓа од Бразил, а на жените особено им се допаднал еден дел од неговото тело – задникот.

https://www.instagram.com/p/BcpfyixFqpe/

Loading...

Му пишуваат, му се додворуваат, има стотици илјади следбеници на сите можни социјални мрежи.

https://www.instagram.com/p/BT97BNrlnYf/

Но, Вилтон ги разочарал своите обожавателки затоа што има кажал: „Геј сум, сакам момчиња, не девојки“.

https://www.instagram.com/p/BYWcakin7XU/

Меѓутоа, неговото определување и натаму не спречува стотици жени секојдневно да му пишуваат или коментираат на фотографиите на Инстаграм или снимките на Јутјуб.

https://www.instagram.com/p/BQrMAagAdMY/

Изгледа дека овој маж е подеднакво згоден и за геј популацијата, а жените не можат да прежалат што Вилтон е склон кон истиот пол.

https://www.instagram.com/p/BM5W0-AFQ6Q/


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.