Жена во Португалија седи до прозорецот цел ден и им ја покажува мачката на минувачите (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Често, дури и малите гестови можат да предизвикаат насмевка на лицата на луѓето. За посетителите на Португалија, тоа е жена која ги поминува деновите на прозорецот и гордо им ја покажува мачката на сите минувачи.

Loading...

„Симпатична сосетка во Португалија сака да ја покаже својата мачка и да ги насмее луѓето“, е описот на клипот споделен на Инстаграм.

„Пакувам торби за Португалија“, „Многу слатко“, се коментарите на луѓето стопени од слатката глетка.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nextdoor (@nextdoor)