19.08.2019 10:12

Жена тепа маж на плажа во Улцињ (ВИДЕО)

Facebook Twitter Google+

Деца се преплашија, вака очевидци ја коментираат тепачката помеѓу средовечни жена и маж, додека снимаат на плажа Улцињ, Црна Гора.

Видеото е објавено на фејсбук-групата Црногорски времеплов и поттикна бројни коментари.

Loading...

Друга жена се обидува да ги раздели, но тешко и оди.

„Еве нешто криминално од Улцињ“, стои во описот на видеото.

Evo nesto kriminalno iz Ulcinja 🌞

Публикувахте от Crnogorski vremeplov в Понеделник, 12 август 2019 г.

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments