Жена со дете се пријавени за исчезнати во СВР Куманово

Сподели со своите пријатели

 Како што информира МВР во дневниот билтен, во текот на вчерашниот ден,  во СВР-Куманово Д.А. (60) пријавила дека на 19.08.2015 година од домот во непознат правец се оддалечиле нејзината снаа Е.А.(31) и нејзиниот семумгодишен внук.

Loading...

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицата.

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.